PiloxingVyzkoušejte s námi nejnovější fitness program, který spojuje Pilates, boxing a tanec jednotného intervalového cvičení s vysokými nároky na energii.

PILOXING® spojuje formy intervalového tréninku a tréninku naboso pro spálení maximálního množství kalorií a zvýšení vytrvalosti. Cílem je udržet zvýšenou rychlost srdečního tepu po celou dobu cvičení a to tak, že se střídají bloky s vysokou intenzitou s bloky aktivní regenerace, které zahrnují pohyby převzaté z Pilates a tance. Toto střídání vede ke spálení většího množství kalorií během 45 minut.

Ke cvičení používáme rukavice na PILOXING® se závažím 250 g, které mají zajistit mírný odpor a zvýšit tak účinnost cvičení. Připomínají nám během cvičení vykonávat kontrolované pohyby, a tak zlepšit kvalitu pohybu.Rukavice na PILOXING® jsou volitelným nástrojem, a proto je Vaším rozhodnutím, zda je budete používat (nedoporučuje se začátečnicím!!).

PILOXING® upřednostňuje cvičení naboso, neboť chodidla nesou hmotnost těla, fungují jako tlumiče a pomáhají nám udržovat rovnováhu a rychlejší reakce, necvičíme proto v jakýchkoliv botách. Pokud Vaše chodidla kloužou, zkuste ponožky, které mají na patách protiskluzovou úpravu.

Na co se můžete těšit:
- v úvodu se pár minut zahřejeme a protáhneme
- pak následuje samotný PILOXING®, který bude trvat 45 minut
- poté se vrhneme na krátké posilování zadečku a bříška
- na závěr si protáhneme tělo strečinkem, sebereme poslední síly a rozloučíme se hesly PILOXING® doprovázené pozicemi, které umocníme výkřikem Sleek, Sexy a Powerful!!
Sleek – jsme elegantní (pohyby převzaté z Pilates)
Sexy – jsme sexy (taneční pohyby)
Powerful – jsme sebevědomé (pohyby převzaté z boxu)

Přijďte nás podpořit v našem šílenství a neutichající touze po pohybu. Zařádíme si, vypustíme duši, ale domů budeme odcházet příjemně unavené a s dobrým pocitem, že jsme udělaly něco pro své tělo.

!! A to nejlepší nakonec!! – po velmi intenzivní hodině PILOXING® Vaše tělo spaluje ještě 12 hodin poté.